Firma rozpoczęła swoja działalność w 1997 roku, koncentrując się na dystrybucji markowych wyrobów przemysłowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma jest Regionalnym Dystrybutorem firmy Christiani Wassertechnik GmbH, koncentrując się na wprowadzaniu na polski rynek produkty Vulkan i Calmat.

Oferujemy pełen zakres usług handlowych oraz technicznych, takich jak:

  • Dostawa urządzeń,
  • Doradztwo techniczne, projektowanie,
  • Konfiguracja systemów,
  • Szkolenia dla projektantów, monterów,
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanych przez nas urządzeń Vulkan i Calmat,

Profesjonalna, wykwalifikowana oraz kreatywna kadra firmy, najnowocześniejsza technologia w oferowanych urządzeniach, nowatorskie rozwiązania w ich zastosowaniu, a także rzetelna obsługa każdego kontrahenta gwarantują zadowolenie klientów, co przekłada się na wspólny sukces.

Dewizą naszej firmy jest profesjonalne podejście do powierzonych zadań, dobrze zaopatrzony magazyn, a przede wszystkim kompetentni i wykwalifikowani pracownicy, którzy docierają bezpośrednio do klientów i prowadzą doradztwo w zakresie optymalnego doboru sprzętu, mając na uwadze zarówno względy ekonomiczne jak i wymagania techniczne.

Wypracowane i wdrożone w naszej firmie standardy przekładają się na naszą stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku systemów uzdatniania wody gwarantując profesjonalną obsługę każdego kontrahenta.

 

Zapraszamy do współpracy

CWT-POLSKA